آتلیه کودک | آتلیه نوزاد | آتلیه بارداری

آتلیه کودک | آتلیه نوزاد | آتلیه بارداری
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
پيوندهاي روزانه
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
نیلی بلاگ

نقاشی با نور جنبشی
عکاسی کودک در آتلیه کودک 
تفاوت بین نقاشی با نور جنبشی (kinetic light painting) و نقاشی با نور معمولی این است که در نقاشی با نور جنبشی شما دوربین عکاسی را حرکت می دهید، در حالی که در نقاشی با نور معمولی منبع نور را حرکت می دهید. البته، استفاده از حرکات تصادفی دوربین نیز برای این کار امکان پذیر است. با این حال، بهترین راه یک حرکت کنترل شده تر است، و این به معنی چرخش و زوم کردن دوربین می باشد.

    چرخش دوربین – بسیار شبیه به تکنیک بالا، اما این روش از زمان های نوردهی طولانی تر استفاده می کند. شما این بار به یک سه پایه نیاز دارید. این تکنیک شامل چرخش دوربین با یک حرکت نرم است، در حالی که به سه پایه متصل می باشد.
    زوم کردن دوربین – بعد از زوم دستی، زوم های طولانی تر در شب قرار دارند که با استفاده از سه پایه گرفته می شوند. برای یادگیری بیشتر در مورد پتانسیل تجربی زوم می توانید این مقاله را بخوانید.

[سرعت شاتر خلاقانه]

این نمونه ای از نقاشی با نور جنبشی است. دوربین حول سر سه پایه می چرخید.
نوردهی طولانی منظره

استفاده از نوردهی طولانی در عکاسی منظره یک راه عالی برای تفسیر صحنه به شیوه ای متفاوت به شما می دهد. این هدف در شب به راحتی به دست می آید، اما نوردهی طولانی در روز نیز امکان پذیر است.

    فیلتر کاهنده نور (ND) – استفاده از یک فیلتر کاهنده نور به شما اجازه می دهد تا در طول روز نوردهی های طولانی بگیرید. این فیلتر می تواند با ایجاد ابرهای در حال حرکت و آب ابریشمی، صحنه شما را دگرگون کند. شما به یک فیلتر قوی نیاز دارید، بنابراین یک فیلتر ND110 یا ND1000 مورد نیاز است.
    ساعت آبی – همانطور که اکثر عکاسان منظره می دانند، این یکی از بهترین زمان ها برای عکاسی است. شما از نوردهی طولانی استفاده می کنید، چون سطح نور اینطور می طلبد. نوردهی طولانی به شما اجازه می دهد تا عکاسی از رده های نور ترافیک را امتحان کنید.
    عکاسی نجومی – در نهایت، و در منتها الیه عکاسی با نوردهی طولانی، عکاسی نجومی قرار دارد. کسانی که مایل اند از کهکشان راه شیری عکس بگیرند، بسته به تجهیزاتی که استفاده می کنند، باید از زمان های نوردهی حدود ۳۰-۲۰ ثانیه استفاده کنند. یک تکنیک محبوب دیگر عکاسی از رده های ستارگان است. این تکنیک می تواند دنباله ای از نوردهی های ۳۰ ثانیه ای انباشت شده بر روی یکدیگر باشد. یک راه دیگر استفاده از مُد Bulb، و نوردهی به مدت حداقل ۱۰ دقیقه است!

[سرعت شاتر خلاقانه]

نوردهی طولانی در روزهایی که ابرها به سرعت حرکت می کنند، آسمان دراماتیکی ایجاد می کند.
نوبت شماست!

راه های زیادی برای استفاده از سرعت شاترهای خلاقانه وجود دارد. شما هیچ یک از تکنیک های بالا را امتحان کرده اید؟ آیا از تکنیکی استفاده کرده اید که متفاوت باشد؟ مثل همیشه، ما می خواهیم نظرات شما را بشنویم. پس بیرون بروید و استفاده از سرعت شاتر را به روش های مختلف امتحان کنید، و سپس تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نویسنده: سیمون باند (Simon Bond)

منبع:

لنزک


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ساعت 0:48
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

عکاسی با نگه داشتن دوربین در دست
سرعت شاتر در جلوگیری از ثبت لرزش دوربین و تاری عکس اهمیت زیادی دارد. یک قاعده خوب وجود دارد که فاصله کانونی شما را به آهسته ترین سرعت شاتری که می توانید در هنگام نگه داشتن دوربین در دست استفاده کنید، مرتبط می سازد. البته، افرادی هستند که دست های ثابت تری دارند، و تثبیت کننده تصویر هم می تواند به شما کمک کند. این ارتباط اینگونه عمل می کند و به خاطر سپردن آن آسان است. اگر فاصله کانونی شما ۳۰۰ میلیمتر باشد، برای جلوگیری از لرزش دوربین باید از سرعت شاتر ۱/۳۰۰ ثانیه یا سریع تر استفاده کنید. شما می توانید از یک سرعت شاتر بسیار آهسته تر در فواصل کانونی بازتر استفاده کنید، برای مثال در فاصله کانونی ۵۰ میلیمتر سرعت شاتر ۱/۵۰ ثانیه برای جلوگیری از ثبت لرزش دوربین هنگام عکاسی دوربین در دست کافی است.عکاسی نوزاد

[سرعت شاتر خلاقانه]
برگزاری مراسم جشن تولد
پنینگ یک تکنیک عکاسی محبوب است، که به یک سرعت شاتر آهسته تر نیاز دارد.
پنینگ

این یک تکنیک عالی و نمونه خوبی از نحوه استفاده از سرعت شاترهای خلاقانه است.

این تکنیک به یک دست ثابت و بدون لرزش نیاز دارد، چون از سرعت شاترهایی استفاده می کند که معمولا در هنگام نگه داشتن دوربین در دست استفاده نمی شوند. ایده پشت این تکنیک این است که شما یک شیء در حال حرکت را با دوربین خود دنبال می کنید، و با یک سرعت شاتر به اندازه کافی آهسته برای تار کردن پس زمینه، عکس می گیرید. شما می توانید هر شیء در حال حرکت را از یک عابر پیاده گرفته تا یک ماشین مسابقه ای فورمول ۱، دنبال کنید. یک دوچرخه سوار که با سرعت ثابتی حرکت می کند، یکی از ساده ترین سوژه ها برای تکنیک عکاسی پنینگ است. کسانی که تازه با این تکنیک آشنا شده اند باید اول پنینگ را با یک دوچرخه سوار تمرین کنند. سرعت شاتر حدود ۱/۲۵ ثانیه نقطه شروع خوبی برای تار کردن پس زمینه و در عین حال شارپ نگه داشتن دوچرخه سوار است.


تاری حرکتی

یک راهکار دیگر این است که اجازه دهید شیء در حال حرکت تار شود و شیء ایستا را شارپ نگه دارید. در این صورت، باید به دنبال نشان دادن حرکت پس زمینه چیزهایی مانند ماشین ها، قطارها یا اتوبوس ها در مقابل اشیاء ایستا باشید. این اشیاء ایستا می توانند افرادی باشند که منتظرند تا از جاده رد شوند، یا کسی که منتظر اتوبوس یا قطا است. باز هم، سرعت شاتر ۱/۲۵ ثانیه اغلب به اندازه کافی آهسته هست که شیء در حال حرکت را در کادر شما تار کند.
[سرعت شاتر خلاقانه]

این عکس از داخل یک قطار در حال حرکت گرفته شده است. سرعت شاتر آهسته تر تاری حرکتی ایجاد کرد.
چرخش دوربین

حتی اگر همه چیز در کادر شما ایستا باشد، هنوز هم می توانید احساس پویاتری به عکس بدهید. با حرکت دادن دوربین با یک سرعت شاتر آهسته حدود ۱/۲۵ ثانیه می توانید به این هدف برسید. با لنزهای واید، می توانید سرعت شاترهای حتی آهسته تر را نیز امتحان کنید. با این حال، این ممکن است بر امکان شارپ نگه داشتن بخشی از عکس تاثیر بگذارد. ایده پشت چرخش دوربین، تاب دادن دوربین حول یک نقطه مرکزی در کادر، در حین گرفتن عکس می باشد. این تکنیک را می توان برای نقاشی با نور جنبشی (Kinetic Light Painting) استفاده کرد، وقتی که نوردهی های حتی طولانی تر مورد نیاز است. دستیابی به این تکنیک می تواند پیچیده باشد، چون انجام آن هنگام نگه داشتن دوربین در دست سخت است، و اکثر سه پایه ها قابلیت چرخاندن دوربین حول یک نقطه مرکزی به شکلی که در این تکنیک نیاز است را ندارند. همچنین بهتر است هنگام گرفتن این نوع عکس ها از یک لنز واید استفاده کنید.
[سرعت شاتر خلاقانه]

زوم کردن راه خوبی برای دادن یک احساس پویاتر به عکس است.
زوم انفجاری

تکنیک عکاسی زوم انفجاری (zoom burst) روش محبوب دیگری برای استفاده از سرعت شاترهای خلاقانه است. این تکنیک با هر لنزی که امکان تغییر فاصله کانونی را به شما بدهد، امکان پذیر است. بنابراین، یک لنز کیت برای این تکنیک به خوبی عمل می کند. در تکنیک زوم انفجاری امکان عکس گرفتن با نگه داشتن دوربین در دست وجود دارد، اما استفاده از یک سه پایه نتایج بهتری به شما می دهد. اگرچه شما لنز را حرکت می دهید و نه بدنه دوربین را، اما هر سه پایه ای به گرفتن این نوع عکس کمک می کند. هدف ایجاد حرکت با زوم کردن بر روی سوژه اصلی در طول یک نوردهی با طول تقریبا ۱/۲۵ ثانیه است. هر مکانی برای این نوع عکس مناسب نیست. به عنوان مثال، مکانی که در آن مقدار زیادی از آسمان پیداست، ممکن است تاری زیادی ایجاد نکند. از طرف دیگر، تونلی با سطوح نور مختلف، مانند ردیفی از درختان در بالای سر گزینه خوبی است.
[سرعت شاتر خلاقانه]

چرخش دوربین می تواند افکت های جالبی ایجاد کند.
سرعت شاترهای خلاقانه برای نوردهی های طولانی

نهایت استفاده از سرعت شاترهای خلاقانه، نوردهی طولانی است. در اینجا شما به دنبال زمان نوردهی های بیش از یک ثانیه هستید. خلاقیت های فوق العاده زیادی در این زمینه وجود دارد، بنابراین بیایید نگاهی به کارهایی که می توانید انجام دهید، بیاندازیم.
نقاشی با نور

نقاشی با نور (light painting) بسیار سرگرم کننده است، و یکی از خلاقانه ترین تکنیک هایی است که می توانید در عکاسی از آن استفاده کنید. در اصل دو راه برای نقاشی با نور وجود دارد. اولین روش زمانی کاربرد دارد که منبع نور رو به سمت دوربین نیست، و شما از آن برای روشن کردن یک شیء در کادر استفاده می کنید. برای انجام این کار از منبع نور مانند یک قلم مو استفاده کنید، و آن را فقط بر روی قسمت هایی بتابانید که می خواهید روشن شوند. یک راه دیگر برای این کار این است که منبع نور را به سمت دوربین بگیرید. نقاشی با نور می تواند به سادگی استفاده از یک چراغ قوه باشد. با این حال، اَشکال جاه طلبانه تر نقاشی با نور شامل استفاده از سیم ظرف شویی، یا لامپ LED است. عکس های نقاشی با نور معمولا از نوردهی های دو ثانیه ای شروع می شوند، و اگر از مُد Bulb استفاده می کنید، می توانند چندین دقیقه طول بکشند.

[سرعت شاتر خلاقانه]

شما می توانید از نقاشی با نور برای اضافه کردن جذابیت بیشتر به یک صحنه استفاده کنید.

منبع:

لنزک


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ساعت 0:47
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

مهم ترین تنظیمات دوربین شما سرعت شاتر است، و تسلط بر آن به اندازه تسلط بر دیافراگم مهم است. کنترل سرعت شاتر به شما اجازه می دهد تا در عکاسی خود خلاق تر شوید. تکنیک های هیجان انگیز مانند نقاشی با نور و پنینگ هر دو بر استفاده عکاسان از این تنظیمات بستگی دارند. در این مقاله، شما تکنیک هایی که به یک سرعت شاتر خلاقانه نیاز دارند، و نحوه استفاده از آنها در عکاسی خود را یاد خواهید گرفت. پس بیایید با این دو سوال که سرعت شاتر چیست، و چرا مهم است، شروع کنیم.
[سرعت شاتر خلاقانه] آتلیه نوزاد

تمام جذابیت این عکس به لحظه ثبت آن است. من از یک سرعت شاتر سریع برای گرفتن آن استفاده کردم.
سرعت شاتر چیست؟
سالن تولد کودک
سرعت شاتر، مدت زمانی است که سنسور دوربین در معرض نور قرار می گیرید یا به اصطلاح نوردهی می شود. نوردهی (exposure) یک عکس وابسته به نور است، و سرعت شاتر کنترل می کند که آن منابع نور چه مدت می توانند عکس را نوردهی کنند. این به طور کلی بدین معناست که شرایط روشن تر به معنی سرعت شاترهای سریع، و شرایط تاریک تر به معنی سرعت شاترهای آهسته هستند. سرعت شاتر همچنین با باز یا بسته کردن دیافراگم بر روی لنز، اضافه کردن فیلتر به لنز شما، و در برخی موارد، اضافه کردن نور اضافی به صحنه کنترل می شود. تکنیک های مختلف به سرعت شاتر وابسته اند. بیایید آنها را بر اساس این که سرعت شاتر چقدر باید سریع باشد، تقسیم بندی کنیم.


سرعت شاتر سریع

استفاده از سرعت شاترهای فوق العاده سریع به شما اجازه می دهد تا چیزهایی را متوقف کنید که ممکن است سریع تر از آن باشند که چشم بتواند آنها را احساس کند. این چیزها می توانند قطرات باران، حیات وحش، یا عکاسی ورزشی باشند.
متوقف کردن حرکت

سرعت شاتری که برای متوقف کردن حرکت نیاز دارید، بسیار بستگی به آنچه که از آن عکس می گیرید دارد. با در نظر گرفتن تصاویر خلاقانه، شما به دنبال متوقف کردن چیزهایی هستید که برای چشم غیر مسلح بسیار سریع هستند، و از این رو، جزئیات غیر معمولی در عکسی که گرفته اید به دست خواهید آورد. قسمت بعدی یک راهنمای ساده برای استفاده از آن نوع سرعت شاترهای خلاقانه ای است که برای متوقف کردن انواع حرکات زیر به آنها نیاز دارید:

    یک دست در حال تکان دادن – سرعت شاتر ۱/۱۰۰ ثانیه برای متوقف کردن این حرکت به اندازه کافی سریع است، برای اطمینان از ۱/۲۰۰ ثانیه استفاده کنید.
    یک پرنده در حال پرواز – ۱/۲۰۰۰ ثانیه عکس شارپی از یک پرنده در حال پرواز به شما خواهد داد.
    پاشیدن قطرات باران – از یک سرعت شاتر ۱/۱۰۰۰ ثانیه یا سریع تر برای متوقف کردن قطرات آب در حال حرکت استفاده کنید. امکان ثبت قطرات آب در سرعت شاترهای آهسته تر هم وجود دارد، اما آنها اغلب به جای خود سرعت شاتر، از یک فلاش استروب برای متوقف کردن آب استفاده می کنند.

[سرعت شاتر خلاقانه]

متوقف کردن قطرات آب به یک سرعت شاتر سریع نیاز دارد.

منبع:

لنزک


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ساعت 0:46
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

اگر تصور کنیم عکاسی محدود به فشردن شاتر و ثبت یک صحنه است ، احتمالا به طور کلی با دنیای عکاسی غریبه اید . عکاسی از آن هنر هایی است که در عین حال که ظاهر ساده ای دارد ، چنان پیچیده و حیرت انگیز است که برای درک این حجم از پیچیدگی ، باید به صورت حرفه ای غرق این هنر شوید . در ادامه این تفاسیر ، چقدر با ژانر های مختلف عکاسی آشنایی دارید ؟

اگر با مفهوم ژانر در هنر آشنا نیستید باید بدانید که ژانر هنری به معنی طبقه بندی آن هنر است. امروزه به برکت ایده های خلاقانه و ذهن قدرتمند ، گستردگی در هنر نیاز به طبقه بندی به ژانرهای مختلف را تشدید می کند . هنر دوربین عکاسی نیز از این قانون مستثنا نیست و مانند هنرهای دیگر با رشد متدهای جدیدش نیاز به طبقه بندی پیدا کرده است . خوشبختانه دوره حاضر دوره شکوفایی است به طوری که خلق یک اثر هنری با تلفیقی از چند ژانر اتفاق عجیبی نیست . با این تفاسیر ژانرهای عکاسی کار را برای هنرمندان آسان تر نموده اند چرا که هنرمند می تواند در ژانر متناسب با روحسه و خلق و خویش به فعالیت بپردازد .
عکاسی بارداری در آتلیه بارداری
ژانر عکاسی

    در این میان یک نکته خیلی مهم وجود دارد ؛ نباید مفهوم ژانر را با سبک اشتباه بگیرید . برای درک گستردگی این دو مفهوم ، جالب است بدانید شما بعنوان یک هنرمند میتوانید سبک منحصر به فرد خود را بدون محدودیت در ژانرهای مختلف پیاده سازی کنید. سبک ها مفهوم شخصی تری نسبت به ژانر ها دارند و در واقع دستتان برای انتخاب سبک بازتر است . سبک های معروف معمولا شامل عکاسی سیاه و سفید، آبستره، نوردهی طولانی مدت، عکاسی با قابلیت HDR و vintage می باشد .

آشنایی ژانرهای مختلف در عکاسی:

محبوب ترین ژانر های عکاسی که از قضا پرطرفدارترین ها نیز می باشند ، به شرح زیر است :

ژانر تبلیغاتی:

هدف اصلی در عکاسی با ژانر تبلیغاتی ، نمایش و فروش یک محصول است به طوری که در معرفی آن از بزرگنمایی و اغراق استفاده شده باشد . موارد استفاده عکس های تبلبیغاتی در بخش های مختلف همچون بروشورها ی تبلیغاتی ، مجلات تبلیغاتی، فضاهای تبلیغات در سطح شهری و مکان هایی از این قبیل می باشد .

ژانر عکاسی تبلیغاتی

ژانر پرتره:

به طور کلی عکاسی از چهره اشخاص در ژانر عکاسی پرتره جا داده میشود. این ژانر مورد علاقه ی  عکاسان آماتور و حرفه ای است و جزو پر طرفدار ترین ژانر های عکاسی است .

 

ژانر صنعتی:

قبل از هرچیز باید بدانید عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی دو ژانر مجزا می باشند به طوری که بر خلاف ژانر تبلغاتی ، در ژانر صنعتی خبری از اغراق و بزرگنمایی نیست و محصول و خدمات یک شرکت دقیقا همانطور که هست به نمایش گذاشته می شود .

ژانر خبری:

ژانر بعدی ، عکاسی خبری یا فتوژورنالیسم می باشد که با هدف اطلاع رسانی ، شامل زیر مجموعه های زیر است :

    عکاسی مستند
    عکاسی ورزشی
    عکاسی خیابانی
    عکاسی پاپاراتزی

ژانر طبیعت:

این ژانر روح نواز  ،اغلب در فضای باز و طبیعت انجام می شود و به ۴ دسته زیر تقسیم می شود :

    عکاسی حیات وحش
    عکاسی زیر آب
    عکاسی دریا
    عکاسی ابرها.

ژانر عکاسی از طبیعت

ژانر جنگ:

به تصویر کشیدن درگیری های مسلحانه و جنگ در ملل مختلف ، به عهده عکاسان جنگ قرار میگیرد . عکاسان دفاع مقدس ما ، در این زمره فعالان در این ژانر قرار دارند .

ژانر معماری:

برای فعالیت در این گروه ، سر و کارتان با با معماری ساختمان ها و بناهای قدیم یا جدید است . تصاویر شما بعنوان بانک اطلاعاتی علم معماری به حساب می آید .

آشنایی با ژانر عکاسی

ژانر نجوم:

در این ژانر سر و کارتان با بی کران آسمان است . این ژانر هیجان انگیز که از قضا به تجهیزات تخصصی و نسبتا گرانی احتیاج دارد ، مخاطبان خاص خود را دارد .

ژانر مد یا فشن:

این ژانر در ارتباط مستقیم با مد روز و طراحی لباس می باشد که اغلب در مجلات مد و ژورنال های فروشگاهی ، نمونه هایی از آن را میبینید.

منبع:

عکاسی


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ساعت 1:07
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

Rakuga Cute

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید
عکاسی کودک
تقریبا می‌توان گفت که لقب جذاب‌ترین اپلیکیشن ویرایش عکس در این لیست، به Rakuga Cute تعلق دارد! به کمک این اپلیکیشن، علاقه‌مندان به تصاویر فانتزی می‌توانند بر روی عکس‌های خود استیکرهای کارتونی بچسبانند و با اضافه کردن فریم‌های زیبا و متن‌هایی با استایل نئون، تصاویر خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. این اپلیکیشن، همچنین از قابلیت زیباسازی چهره‌ها نیز پشتیبانی دارد و با استفاده از آن می‌توانید عکس‌های دوربین موبایل خود را به کلاژهایی خلاقانه تبدیل کرده و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. آتلیه عکاسی
LINE Camera

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

عنوان دیگری که در لیست محبوب‌ترین‌ها قرار دارد، اپلیکیشن ویرایش عکس لاین کمرا (LINE Camera) است. پیش از تولد شبکه محبوب تلگرام، بسیاری از کاربران فارسی زبان، از اپلیکیشن لاین استفاده می‌کردند. نرم افزار لاین کمرا، یکی از سرویس‌های عرضه شده توسط توسعه‌دهندگان شبکه‌ اجتماعی لاین است که با هدف ویرایش و زیباسازی تصاویر در اختیار کاربران قرار گرفت. لاین کمرا، شمارا قادر می‌سازد که عکس‌های خود را با مجموعه‌ای از استیکرها، براش‌ها، فریم‌ها، فیلترها و … زیباسازی کرده و آنان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در آپدیت جدید این اپلیکیشن، شما همچنین می‌توانید ویدیوهایی با پوسته و استیکر حیوانات را ضبط کرده و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.
Prisma

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

نزدیک به یک سال از تولد اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار پریسما می‌گذرد و همچنان می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موجود در زمینه خلق تصاویر هنری به شمار آورد. این اولین بار نیست که در گجت نیوز، به معرفی این نرم افزار می‌پردازیم؛ چرا که پیش‌تر نیز چندین مرتبه از آن به عنوان بهترین اپلیکیشن خلق نقاشی از روی تصاویر یاد شده است. تنها کافیست که تصویر مورد نظر خود را به برنامه بدهید تا نمایی خیره‌کننده از آن را در نمای نقاشی‌های ون گوگ، لویتان، پیکاسو و … دریافت کنید.
Boomerang

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

اپلیکیشن بومرنگ، اخیرا محبوبیت زیادی را در بین کاربران شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام به دست آورده که مهم‌ترین ویژگی آن، امکان خلق مینی ویدیوهای جذاب و به اشتراک‌گذاری آسان آن‌هاست.

مینی ویدیوهای بومرنگ، حلقه‌ای بی‌پایان از یک رویداد ویدیویی هستند که شروع و پایان آن‌ها، دائما در تکرار است. این برنامه، ۱۰ تصویر را به طور پشت سر هم به ثبت می‌رساند و سپس با ترکیب آنان، یک کلیپ جذاب را برایتان خلق می‌کند.
Hyperlapse

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

هایپرلپس، نام آخرین اپلیکیشن محبوبی است که در این لیست جای می‌گیرد. اینستاگرام، در ابتدای معرفی، کاربران خود را با مجموعه‌ای از فیلترهای جذاب به وجد آورد. رفته رفته با ارائه آپدیت‌های جدید به این شبکه اجتماعی، نقاط قوت این اپلیکیشن از تعداد انگشتان دست هم فراتر رفتند. به کمک اپلیکیشن هایپرلپس، شما کاربران عزیز می‌توانید ویدیوهای سریع خود را به ثبت رسانده و سپس با بهره‌گیری از افکت‌های سینمایی منحصر به فرد، آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

رابط کاربری اپلیکیشن هایپرلپس بسیار ساده و زیبا است و شما با ضبط کردن یک فایل ویدیویی کوتاه یا طولانی، می‌توانید سرعت آن را تا ۱۲ برابر افزایش دهید و بدین ترتیب اولین ویدیوی تایم‌لپس خود را ایجاد کنید.

منبع:

عکاسی


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ساعت 1:06
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

Snapseed
قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید
مگر می‌توان لیستی از ۱۲ اپلیکیشن ویرایش عکس معرفی کرد و نرم افزار محبوب اسنپ‌سید (Snapseed) را در میان آن جای نداد؟! اپلیکیشن اسنپ‌سید، محصولی قدرتمند و محبوب است که توسط کمپانی گوگل برای اندروید و iOS عرضه شد و در همان روزهای اول، توانست به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند. اسنپ‌سید در میان علاقه‌مندان به دنیای عکاسی، محبوبیت خاصی دارد و با دارا بودن مجموعه‌ای از ابزارهای متنوع و کاربردی، یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه به شمار می‌رود. عکاسی بارداری

از مهم‌ترین ابزارهای در دسترس در اپلیکیشن اسنپ‌سید می‌توان به مواردی همچون: ابزار اصلاح ایرادات تصاویر، براش‌های گوناگون، فیلتر‌های متعدد، قاب‌های زیبا، افکت‌های اچ‌دی‌آر (HDR)، تار کردن قسمتی از تصاویر، بهبود فوکوس و بسیاری دیگر از این دست امکانات اشاره کرد.آتلیه بارداری
Photo Editor by Aviary 

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

این اپلیکیشن ویرایش عکس ، شما را قادر می‌سازد که همانند یک کاربر حرفه‌ای و خبره به ویرایش تصاویر خود بپردازید. اپلیکیشن ویرایش عکس مذکور، با دارا بودن ابزارهایی متنوع و کاربردی، توانسته محبوبیت خاصی را در بین کاربران در سیستم عامل‌های iOS و اندروید کسب کند. از جمله ویژگی‌های محبوب این اپلیکیشن می‌توان به امکان استفاده از فیلترها، قابلیت هم‌پوشانی، ابزار تار کردن قسمتی از عکس، فوکوس روی قسمت‌های مختلف، حذف ایرادات تصویر و همچنین سفید کردن دندان‌ها اشاره کرد. علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید قسمت دلخواه خود از تصاویر را کراپ کنید و یا اینکه گزینه‌های دیگری همچون میزان روشنایی، کنتراست و … را مطابق با سلیقه خودتان تنظیم نمایید.

علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید با جلوه‌های زیبای گرافیکی، کپشن‌های دلخواه خود را بر روی تصاویر درج کرده و سپس آنان را به طور مستقیم در انواع شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
Ampergram

قیمت: ۰٫۹۹ دلار | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

اپلیکیشن آمپرگرام و کاربران آن، فعالیت چشم‌گیری در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام دارند و عمده تمرکز آنان بر بهبود مهارت‌های خلاقانه تایپوگرافی است. به طور دقیق‌تر، اپلیکیشن آمپرگرام به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از تصاویر اینستاگرام خود، تایپوگرافی‌های هنری خلق کنید.
Lifecake

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

اپلیکیشن لایف‌کیک، مخصوص والدین خلاق عرضه شده است! اگر شما نیز دوست دارید که از روند رشد سنی کودک خود، یک آلبوم عکس جذاب را خلق کنید، اپلیکیشن لایف‌کیک می‌تواند این کار را به آسان‌ترین شکل ممکن برایتان انجام دهد. در این آلبوم عکس، شما می‌توانید یک جدول زمانی از تصاویر فرزندان خود را ایجاد و از آن یک اسلایدشوی بی‌نظیر بسازید. شما می‌توانید تصاویر مربوط به فرزند خود را از حافظه داخلی و یا شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر فیسبوک، پیکاسا و یا اینستاگرام به محیط برنامه وارد کرده و با درج اطلاعات دقیق از سنین مختلف، این آلبوم عکس را به یک اثر هنری خاطره‌انگیز تبدیل کنید.

شما همچنین می‌توانید این اسلایدشوی عکس زیبا را با سایر اعضای خانواده و یا نزدیکان خود به اشتراک بگذارید تا آن‌ها نیز بتوانند از تماشای تصاویر دلبند شما در اسمارت‌فون یا تبلت‌های خود لذت ببرند.
منبع:

عکاسی


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ساعت 1:05
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

بیشتر عکاسان برای آن که بتوانند تصاویر خوبی به ثبت برسانند پس از تصویربرداری، آن را ویرایش کرده تا زیبایی تصویر پیشین را به حداکثر برسانند. زیرا تصاویر به شکل معمول هنری نیستند و نیاز است تا ویرایشی صورت گیرد. عکاسی کودک
علاقه‌مندان به عکاسی بشتابند! در اینجا به معرفی ۱۲ اپلیکیشن ویرایش عکس برای اندروید و iOS می‌پردازیم که دارای محیطی ساده و جذاب و در عین حال قدرتمند هستند. عکاسی نوزاد
امروزه به لطف پیشرفت‌های چشم‌گیر دستگاه‌های هوشمند، همه افراد می‌توانند با یک گوشی یا تبلت ساده، عکس‌برداری کنند. با وجود اینکه دوربین گوشی‌های هوشمند از نظر سخت‌افزاری و از بعد نرم‌افزاری پیشرفت‌های زیادی داشته‌ است، اما هنوز هم کیفیت عکس‌ها به عوامل دیگری وابستگی دارد که بسیاری از کاربران نسبت به آن بی‌اطلاع هستند.

برنامه‌های متعددی برای ویرایش تصاویر در اندروید و iOS وجود دارند که امتحان کردن همه آن‌ها، چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. مهم‌ترین فاکتوری که برای ویرایش تصاویر نیاز دارید، خلاقیت بالا در ایده‌پردازی برای ایجاد جلوه‌های تصویری منحصر به فرد است. حال اگر ابزار مناسب و صحیح را هم در اختیار داشته باشید، دیگر هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت!

در میان نرم افزارهای متعددی که به منظور ویرایش تصاویر عرضه شده‌اند، تعداد انگشت‌شماری از آنان امتحان خود را پس داده و محبوبیت بسیار بالایی را در گوگل پلی (Google Play) و اپ استور (App Store) متوجه خود ساخته‌اند. در این مطلب قصد داریم با معرفی ۱۲ اپلیکیشن ویرایش عکس، شما علاقه‌مندان به هنر عکاسی را به وجد آوریم! آیا قصد دارید که به عکس‌های خود جلوه‌ای کارتونی بدهید و یا اینکه آنان را به تصاویر کلاسیک تبدیل کنید؟ فرقی نمی‌کند؛ در این لیست، گزینه‌های متعددی وجود دارند که نیازهای شما را برآورده می‌کنند.
در ادامه می توانید به مشاهده این برنامه ها بپردازید:
Geló

قیمت: رایگان | دانلود نسخه iOS

اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی با فیلترهای رنگی، کار با اشکال هندسی و یا استفاده از ابزار گرادینت (Gradient) باشید، اپلیکیشن Geló می‌تواند در این زمینه‌ها برایتان مفید واقع شود. به کمک این نرم افزار، شما می‌توانید به تصاویر خود جلوه‌ای هنری بخشیده و روح تازه‌ای را در آنان بدمید.
Paper Camera

قیمت: ۲٫۴۹ دلار | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

نرم افزار Paper Camera، قادر است تصاویر شما را به نقاشی‌، آثار هنری، کاریکاتور و یا طرح‌های مربوط به داستان‌های مصور تبدیل کند. به کمک این اپلیکیشن جدید، شما می‌توانید چشم‌اندازی متفاوت از تصاویر خود را با دوستان به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن مذکور، مناسب افرادی است که به هنر، نقاشی‌های کامیک و جلوه‌های کارتونی علاقه‌مند هستند.
Clone Camera Pro

قیمت: ۱٫۹۹ دلار | دانلود نسخه iOS | دانلود نسخه اندروید

Clone Camera Pro به عنوان یک اپلیکیشن ویرایش عکس حرفه‌ای، محبوبیت خاصی را در بین علاقه‌مندان به عکاسی و ویرایش تصاویر کسب کرده است. همانطور که از نام این نرم افزار پیداست، تمامی اشیای موجود در تصاویر قابلیت کلون سازی دارند! به عنوان مثال، شما می‌توانید در کادر دوربین قرار بگیرید و تعداد ۶ تصویر مختلف را در حالات گوناگون از خود به ثبت برسانید. حال کافی‌ست اپلیکیشن Clone Camera Pro را اجرا کنید و تمامی ژست‌های مختلف خود را در یک تصویر ادغام کنید. در نتیجه این کار، شما در یک قاب عکس، ۶ مرتبه و در حالات مختلف کلون شده‌اید!

این نرم افزار، همچنین دارای قابلیت‌هایی از جمله تایمر عکس‌برداری و همچنین مجموعه‌ای از فیلترهای پیش‌فرض است که شما را در ثبت این دسته از تصاویر هنری یاری خواهند کرد. از دیگر ویژگی‌های این برنامه، می‌توان به دارای بودن راهنمای عکاسی کلون اشاره کرد.
منبع:

عکاسی


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ساعت 1:21
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

 در مراحل فوق دو گروه، یکی برای dodge و دیگری برای burn ساخته شد که هر یک از آن ها یک ماسک لایه پُر شده با رنگ سیاه دارند. حال کافیست ماسک گروه Dodge را انتخاب کرده و با قلم مو سفید روی قسمتی که می خواهید روشن تر شود نقاشی کنید. یا ماسک گروه Burn را انتخاب کرده و روی قسمتی که می خواهید تیره تر شود با قلم موی سفید بکشید. این یک ویرایشی غیر مخرب و قابل بازگشت است، چراکه شما می توانید هر تعداد بار که بخواهید ماسک را اصلاح نمایید. رنگ سیاه روی ماسک لایه آن ناحیه از لایه را ناپدید و رنگ سفید پدیدار می سازد.فلاش دوربین

چند نکته قابل ذکر برای dodge و burn کردن:
عکاسی نوزاد در آتلیه نوزاد
    اگر دارید قسمت های بزرگ سایه ها را burn می کنید، مثلا در پس زمینه، مراقب باشید که باعث ایجاد حالت نواری (نواربندی) یا اثرات مصنوعی نشوید.
    کلیشه قدیمی «کمتر غنی تر است» در اینجا صدق می کند. Dodge کردن قسمت های سفید و burn کردن قسمت های سیاه در یک شیء باعث می شود که هر کدام از آنها طوری به نظر برسند که انگار بیش از میزان واقعی تغییر کرده اند. به تجربه من، شما قسمت های سفید را بیش از قسمت های سیاه می توانید تغییر دهید.
    شما در واقع دارید یک افزایش کنتراست کنترل شده تر ایجاد می کنید، بنابراین مراقب نویز باشید.
    کچ لایت یا درخشش روی محصول یا سوژه باید بسیار بسیار ملایم dodge شده و هیچ وقت burn نشود.
    اگر دارید فلز را dodge می کنید (همانطور که من در تصویر نارنجی و آبی بالا انجام دادم) مراقب باشید که هیچ رنگ دیگری به داخل نشت نکند و تقویت نشود. متداول است که رنگ ارغوانی و بنفش تقویت می شوند که به راحتی با یک لایه تنظیماتی Vibrance، و کاهش آن تا ۷۰- قابل انجام است.

Dodge و Burn کردن یک راه عالی برای ایجاد تاکید و وضوح بر یک محصول یا سوژه، به خصوص با بافت های مختلف و یک دامنه دینامیک وسیع است.

آیا شما از dodge و burn کردن در ویرایش عکس های خود استفاده می کنید؟ آیا تکنیک بهتر یا موثر تری می شناسید؟ نظر شما در مورد تکنیک معرفی شده چیست؟ لطفا در بخش دیدگاه ها، پایین این مطلب لنزک، برایمان بنویسید.

نویسنده: رابرت بگز (Robert K Baggs)

منبع:

لنزک


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ساعت 1:20
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

۲
گام دوم

روی وسط خط کلیک کنید و آن را به طرف گوشه سمت چپ بالا بکشید تا تُن های میانی (midtones) را کمی افزایش دهید. میزان انحنایی که من ایجاد می کنم، همیشه مانند تصویر زیر است. اگر بخواهم افکت ها را بیشتر کنم، ترجیح می دهم لایه های تنظیمات Curves بیشتری اضافه کنم. لایه بندی ظریف و تدریجی افکت ها برای حفظ کیفیت تصویر، همیشه نسبت به اعمال تغییرات شدید و کاهش دادن opacity ترجیح داده می شود. تغییرات شدید باعث ایجاد اثرات مصنوعی و چیزهای زننده دیگر می شوند.
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]
۳
گام سوم

کلید های Control + G را فشار دهید تا لایه Curves یا منحنی ای که در مرحله اول ساختید را در گروه خود قرار دهید و آن را به «Dodge» تغییر نام دهید (این کار ضروری نیست، شما می توانید بدون ساخت گروه مستقیما ماسک لایه تنظیماتی Curves را با رنگ سیاه پر کنید و بر روی آن نقاشی کنید. اما من این کار را می کنم چراکه گاهی اوقات چیزهای دیگری به گروه اضافه می کنم؛ این واقعا به خودتان بستگی دارد).
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]
۴
گام چهارم

گروه را انتخاب کرده و در حالیکه کلید Alt را نگه داشته اید بر روی «Add vector mask» کلیک کنید تا یک ماسک لایه اضافه کنید که به طور خودکار با رنگ سیاه پُر می شود.
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]
۵
گام پنجم

یک لایه تنظیماتی Curves ایجاد کنید (تکرار گام ۱).
۶
گام ششم

روی وسط خط کلیک کنید و آن را به طرف گوشه سمت راست پایین بکشید تا تن های میانی را کمی کاهش دهید. باز هم، این مسئله به خودتان بستگی دارد اما لایه های منحنی یا Curves من همیشه بسیار شبیه به آنچه که در مرحله ۲ و مرحله ۶ می بینید، هستند.
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]
۷
گام هفتم

کلید های Control + G را فشار دهید تا لایه تنظیماتی Curves که در مرحله پنجم ساختید را در گروه خود قرار داده و نام آن را به «Burn» تغییر دهید.
۸
گام هشتم

گام ۴ را تکرار کنید.

اکنون باید دو گروه داشته باشید که مانند این به نظر می رسند:
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]
عکاسی کودک در آتلیه کودک
از اینجا، من شروع به رنگ کردن بر روی هر ماسک با یک قلم موی نرم (معمولا با hardness حدود ۳۰%) و Opacity 60% با Flow 30% می کنم.
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]

سپس به تدریج قسمت هایی که می خواهم بر روی آنها تاکید کنم، روشن تر کنم، یا کمی درخشش بیشتر به آنها اضافه کنم را dodge کرده و تمام قسمت های سیاه را burn می کنم (نوشته ها، آرم ها، و غیره). در موارد خاصی، به خصوص در تصاویر کم نور (low-key) که در آن محصول شماره ها یا نوشته های سیاه رنگ دارد، من از یک قلم موی نرم اما با Opacity و Flow 100% استفاده می کنم. سپس تا ۲۰۰% زوم کرده و با دقت بر روی اعداد و نوشته ها رنگ می کنم. این ماسک خاص در نهایت چیزی شبیه این به نظر خواهد رسید:فلاش دوربین
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]

منبع:

لنزک

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ساعت 1:19
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,

ابزار Dodge برای روشن تر کردن و Burn برای تیره تر کردن در فتوشاپ بسیار کاربردی بوده و در عکاسی پرتره، محصولات و… می توانند برای جلوه بخشیدن به عکس مورد استفاده قرار گیرند – اگرچه یکی از بهترین روش ها برای Dodge و Burn کردن استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا Curves است که در این آموزش به آن خواهیم پرداخت. من اولین بار تکنیک های dodge و burn کردن را به عنوان جایگزین روش جداسازی فرکانس (frequency separation) برای روتوش پوست یاد گرفتم. این تکنیک تقریبا به صورت اساسی به جریان کار روتوش عکاسی محصولات من نفوذ پیدا کرد و در حال حاضر فلاش دوربین بخش مهمی از روند برجسته کردن عکس هایی که می گیرم است. در ادامه این مطلب ، ایجاد لایه های dodge و burn در فتوشاپ را به صورت گام به گام آموزش خواهیم داد.
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves] عکاسی بارداری آتلیه بارداری

صفحه های سفید عقربک دار و کادر تاریخ dodge و روشن تر شده اند. اعداد سیاه بر روی صفحات عقربه دار و تاریخ burn و تیره تر شده اند.

این برجستگی منشأ اکثر سوالاتی است که از من در مورد کارم پرسیده می شود. من به طور منظم ایمیل ها یا پیام هایی از طریق اینستاگرام دریافت می کنم که از می پرسند چطور به این روشنی، وضوح، کنتراست و غیره دست پیدا کنم. من اوایل از dodge و burn ابتدایی و ساده به طور مختصر استفاده می کردم. از لایه های dodge برای جلوه دادن به لوگو یا نام برند استفاده کرده و حواس پرتکن ها را burn می کردم. با این حال به مرور زمان، به رویه پیچیده تری تبدیل شد که در آن از قلم هایی با flow و opacity کم برای تاکید تدریجی بر بعضی قسمت ها استفاده می کنم.
چگونه لایه های Dodge و Burn را ایجاد کرده و از آنها استفاده کنیم

dodge و burn کردن از طریق لایه های تنظیم Curves (منحنی) به دست می آید و تنظیم آن ساده است.

۱- یک لایه تنظیماتی Curves (منحنی ها) ایجاد کنید.

۲- روی وسط خط کلیک کنید و آن را به طرف گوشه سمت چپ بالا بکشید تا تن های میانی را کمی افزایش دهید.

۳- کلید های Control + G را فشار دهید تا لایه Curves را در یک گروه قرار داده و نام آن را Dodge بگذارید.

۴- گروه را انتخاب کرده، Alt را نگه دارید و همزمان بر روی «Add vector mask» چپ کلیک کنید تا یک ماسک لایه اضافه شود که به طور خودکار با رنگ سیاه پُر شده.

۵- یک لایه تنظیماتی Curves (منحنی ها) ایجاد کنید.

۶- روی وسط خط کلیک کنید و آن را به طرف گوشه سمت راست پایین بکشید تا تن های میانی را کمی کاهش دهید.

۷- کلید های Control + G را فشار دهید تا لایه Curves را در یک گروه قرار داده و نام آن را Burn بگذارید.

۸- مرحله ۴ را برای این گروه نیز تکرار کنید.

در ادامه این مطلب لنزک هر یک از مراحل فوق را شرح می دهیم و در انتها از لایه های Dodge و Burn ساخته شده برای روشن تر و یا تیره تر کردن برخی از قسمت های عکس و جلوه بخشیدن به آن استفاده می کنیم.
۱
گام اول

یک لایه تنظیماتی Curves ایجاد کنید.
[dodge و burn کردن در فتوشاپ با استفاده از لایه تنظیماتی منحنی ها یا curves]

منبع:

لنزک


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ساعت 0:35
توسط آتلیه کودک | تعداد بازديد : 0 | لينك ثابت
برچسب ها : عکاسی,راهنمای عکاسی,آموزش عکاسی,
آخرين مطالب ارسالي
» آموزش ماسک های روشنایی قسمت آخر (دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۳)
» آموزش ماسک های روشنایی قسمت دوم (دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۲)
» آموزش ماسک های روشنایی قسمت اول (دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۱)
» 10 نکته عکاسی با موبایل قسمت آخر (یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۴)
» 10 نکته عکاسی با موبایل قسمت دوم (یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۳)
» 10 نکته عکاسی با موبایل قسمت اول (یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۲)
» آموزش استفاده از فوکوس انتخابی در عکاسی ماکرو (شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۶:۰۹)
» ۶ روش و نکته آسان برای بهبود عکاسی منظره قسمت آخر (شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۶:۰۸)
» ۶ روش و نکته آسان برای بهبود عکاسی منظره قسمت اول (شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۶:۰۷)
» آموزش عکاسی پرتره احساسی کم نور با نور طبیعی قسمت آخر (پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۱)
» آموزش عکاسی پرتره احساسی کم نور با نور طبیعی قسمت دوم (پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۰)
» آموزش عکاسی پرتره احساسی کم نور با نور طبیعی (پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۹)
» درک مفهوم طول کانونی در 4 مرحله ساده قسمت آخر (چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۶)
» درک مفهوم طول کانونی در 4 مرحله ساده قسمت اول (چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۵)
» RAW در مقابل JPEG قسمت آخر (چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۴)
» RAW در مقابل JPEG قسمت اول (یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۸)
» 5 اشتباه فاحش که ثابت میکند در ویرایش تصاویر زیادروی کرده اید قسمت آخر (یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۷)
» 5 اشتباه فاحش که ثابت میکند در ویرایش تصاویر زیادروی کرده اید قسمت دوم (یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۶)
» عکاسان معروف جهان درباره‌ی اینستاگرام چه می‌گویند قسمت 9 (سه شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۲۳:۴۶)
» عکاسان معروف جهان درباره‌ی اینستاگرام چه می‌گویند قسمت 8 (سه شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۲۳:۴۵)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
» بازديد امروز : 31
» بازديد ديرور : 11
» بازديد ماه گذشته : 420
» بازديد سال گذشته : 4196
» كل بازديد : 4196

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 853
» مجموع نظرات : 24
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.228.42.25
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
تبلیغات متنی
خريد بک لینک در تمام وبلاگها
خرید گیفت کارت
ترخیص کالا
بازی